Gemma Lekkich Obyczajów Atkinson twarzą Ultimo

Pamiętacie jeszcze Gemmę Atkinson, byłą dziewczynę Cristiano Ronaldo (między innymi, bo jak wiadomo, Gemma rozwiązłą jest)? Związek zakończył się już dawno temu, choć, jak twierdzi Gemma, żadne z nich nie rzuciło tego drugiego i tak po prostu jakoś wyszło. Słychać już, że Cristiano powoli układa sobie życie z innymi paniami, Gemma natomiast intensywnie szuka swojej drogi. Ostatnio znów jako modelka bielizny.  

Nie byłoby w tym nic zdrożnego, bo Gemma niewątpliwie urodziwą kobietą jest, nie jesteśmy jednak pewne, czy piersi w rozmiarze 75D naprawdę zachęcają do nabycia reklamowanych biustonoszy . Szczególnie jeśli towarzyszy temu filigranowa reszta ciała i talia o obwodzie 68 centymetrów. Takie widoki na pewno usatysfakcjonują napalonych facetów, ale co z klientem docelowym, czyli nami, drogie panie?

POzostawiając to pytanie bez odpowiedzi, przyznajemy jednocześnie, że na szczęście Gemma nie ogranicza się do obnoszenia swojego operacyjnie modyfikowanego biustu. Oprócz udzielania się w okolicach piłkarskich boisk i uprawiania modelingu, jest także aktorką (niedługo wystąpi nawet w filmie z Heather Graham), piosenkarką, a także, jak na każdą gwiazdeczkę niewielkiego formatu przystało, częstą uczestniczką reality show. Gratulujemy przedsiębiorczości i energii.

Nie zmienia to faktu, że Ciacha chętniej założyłyby bieliznę prezentowaną przez jakąś bardziej proporcjonalną dziewczynę o NATURALNYCH piersiach.

Więcej o: