Redaktorka Szarapowa - odcinek 2

Maria Szarapowa została nową współpracowniczką pisma Tennis Week Magazine. Jako dziewczyna, która znalazła się w 20- stce najlepiej ubranych kobiet świata według magazynu Vogue, będzie zajmowała się oczywiście tematami związanymi z modą, głównie tą tenisową rzecz jasna.  

Wydawca magazynu, Randy Master jest zachwycony, że udało mu się ''pozyskać'' gwiazdę takiego formatu jak Szarapowa. Kiedy o niej mówi, wprost się nad nią rozpływa. - Maria Szarapowa to piękna, stylowa i bardzo inteligentna młoda kobieta znana na całym świecie. Cieszę się, że mogę powitać ją w naszym gronie jako część naszego zespołu. Maria już teraz z dobrym skutkiem tworzy swoją oficjalną stronę internetową. Jest bardzo kreatywną, twórczą osobą. Jesteśmy wszyscy bardzo podekscytowani tym, że będziemy razem współpracować. - zakończył wyraźnie rozentuzjazmowany Master.

Zatem Szarapowa zajmie się modą, ale nie tylko. Rosjanka ma również zastać konsultantką w działach zdrowie i fitness. O wszystkim będzie pisała na swojej własnej stronie - tej papierowej, w magazynie. (Ponoć już intensywnie nad tym pracuje). To bardzo dużo jak na początkującą w tej branży ''pisarkę''. No ale cóż, nie od dziś wiadomo, że dobre nazwisko otwiera niejedne drzwi. Jak na razie umowa została podpisana na dziewięć kolejnych numerów pisma. To pewnie coś w rodzaju okresu próbnego. Pytanie tylko kto, kogo będzie w tym przypadku sprawdzał. I pewnie kto pierwszy się znudzi.

Tak czy inaczej debiutu Marii możemy spodziewać się na przełomie listopada i grudnia. Czekamy oczywiście z niecierpliwością, bo po szumnych zapowiedziach wydawców, spodziewamy się czegoś naprawdę dobrego.

Więcej o: