Sto lat dla Wayna Rooney!

Wayne Rooney, najmłodszy w historii zdobywca gola w angielskiej Premiership (miał wtedy 16 lat!), wczoraj obchodził 22.urodziny. Piłkarz przypieczętował ten dzień strzelając gola dla Manchester United w Kijowie, w meczu przeciwko Dynamo. Nas jednak bardziej interesuje, jak Rooney świętował później, z dala od kamer...  

Ciacha  niestety nic nie dowiedziały się o żadnej dzikiej, skąpanej w alkoholu imprezie z udziałem tego świetnego gracza ManU. Być może trudno było takie coś zorganizować z racji tego, że solenizant do późnego wieczora biegał po mroźnym ukraińskim boisku. A może Rooney jest ostatnio po prostu grzecznym, dojrzałym chłopcem i nie imprezuje wcale (nie to, co w czasach, gdy, jak sam mówi, był młody i głupi ). Tezę dotyczącą dorosłości wydaje się potwierdzać fakt, że napastnik Czerwonych Diabłów w prezencie urodzinowym sam sobie sprawił kosiarkę do trawy. Widać, że chłopak inwestuje w przyszłość swojego gospodarstwa domowego, a nie w jakieś szczeniackie zachcianki.

Nie jest jednak tajemnicą, że zgoła inną inwestycję, choć także element wyposażenia domu, poczyniła narzeczona Rooney'a, Coleen. W przerwie od tworzenia wielkiej literatury , McLoughlin wybrała się na zakupy i nabyła rurkę - tę do tańca na rurce. Postanowiła bowiem, że w taki właśnie sposób uczci urodziny swojego ukochanego. Ciacha uważają, że jest to w sumie całkiem niezły pomysł i nasze zdanie podzieli bez wątpienia większość męskiej populacji. Piłkarzowi na pewno się spodoba (lub już spodobało, w zależności od stopnia zmęczenia Wayna po wczorajszym meczu), nie ma to jak głębokie doznania estetyczne. Ciekawe, czy Coleen potrafi zatańczyć tak (jako fanatyczka fitnessu, przy odrobinie praktyki, powinna sobie poradzić):

Swoją drogą, imponujące to figury. A tym z Was, które chciałyby w podobny sposób oczarować swoich mężczyzn i wolą uniknąć takich wpadek, proponujemy zapisanie się do tej szkoły , skorzystanie z takiej lekcji lub po prostu zakup kursu na DVD - na przykład "Carmen Electra's Aerobic Striptease - The Lap Dance" . Powodzenia!

Więcej o: