Razem na dobre i na złe?

Jamelia i Darren są jak Doda i Radek. A to się schodzą, a to się rozchodzą. A to zrywają zaręczyny, a to znowu są razem. Mimo, że jest to dla nas nieustający temat do plotek, to nie uważamy żeby taka sytuacja była dobra dla dzieci tej pary (Jamelia i Darren mają córeczkę Tiani, a piosenkarka ma córkę z poprzedniego związku - Teję). Niezależnie od tego jakie były wcześniej ścieżki tych dwojga, teraz nie tylko znowu są razem, ale w dodatku się zaręczyli.  

Daniel oświadczył się Jamelii na przyjęciu urodzinowym, zorganizowanym przez piosenkarkę w Birmingham.

"Cały czas bujam w obłokach, nie mogę przestać się uśmiechać. Kiedy Darren przyklęknął i oświadczył mi się przy rodzinie i znajomych, byłam naprawdę zaskoczona'' mówi piosenkarka.

Przypomnijmy, że para spotyka się (nie licząc przerw) od trzech lat, a ostatnie rozstanie spowodowane było domniemaną zdradą piłkarza. Jamelia po odejściu od Darrena postanowiła skupić się na swoich dzieciach i karierze, co nie zmieniło się po zaręczynach - piosenkarka zaczyna nagrywać swoją czwartą solową płytę, a w grudniu wystąpi na koncercie Światowy Dzień walki z AIDS.

Więcej o: