Sven znowu zdradza

Menedżer Manchester City, Sven-Goran Eriksson znowu zdradza Nancy Dell'Ollio. Tym razem z samotną matką żyjącą na zasiłku. Sven regularnie spotyka się z Saimą Ansari w pokoju hotelowym, w którym jedna noc kosztuje 1500 funtów.  

Eriksson spotyka się z Saimą od czerwca tego roku. W zeszłym tygodniu Ansari odwiedziła swojego kochanka w Jego apartamencie. W poniedziałek i środę spędziła kilka godzin w towarzystwie Svena - media przyuważyły srebrnego Peugeota 207, który należy do Saimy, zaparkowanego przed domem Erikssona.

Znajomy Saimy opisuje ją jako kobietę piękną i dyskretną i nie dziwi się, że menedżer City jest nią zafascynowany. Eriksson bardzo docenia fakt, że Saima nie rozpowiada o ich związku, a wręcz zaprzecza jego istnieniu. Jednak para spotyka się regularnie i nie ma wątpliwości, że coś jest na rzeczy.

Tymczasem partnerka Svena, Nancy Dell'Ollio twierdzi, że ona i Eriksson wciąż są parą. Jak twierdzi, są razem już tyle czasu, że daje im to siłę na przezwyciężanie przeciwności. Podobno jest między nimi niesamowita i silna więź. Phi.

Co ciekawe, Sven widywany był także w towarzystwie swojej asystentki - Tord Grip. Widziano ich razem w restauracjach i klubach nocnych. To oczywisty dowód na to, jak mocna jest więź menedżera City i Nancy Dell'Ollio...

Więcej o: