Alena Seredova - w ciąży i na wybiegu

Każda z nas, kiedy myśli o tym, że będzie kiedyś w ciąży, ma nadzieję, że nie roztyje się jak szafa gdańska. Chcemy, żeby oprócz brzuszka nie przybyło nam dodatkowych kilogramów w innych miejscach. Dlatego Ciacha uwielbiają oglądać kobiety w ciąży, które pozostają równie zgrabne jak przed nią. To nas po prostu pociesza.  

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że żeby wyglądać w ciąży tak jak Alena Seredova, nie wolno obżerać się tonami cukierków, ciasteczek, chlebem ze smalcem i kilogramami żółtego sera. Podejrzewamy, że oprócz rozsądnego żywienia trzeba też ćwiczyć . To nas niestety trochę martwi, bo kiedy - jeśli nie w ciąży - będziemy wreszcie mogły odpocząć od diet i ćwiczeń kilka razy w tygodniu?

.

Jesteśmy pewne, że Alena Seredova ćwiczy i nie je na umór. Inaczej nie wyglądałaby tak na wybiegu. Ta dziewczyna zawodnika Juventusu, Gianluigi Buffona (może jesteśmy proste, ale śmieszy nas to nazwisko) wystąpiła w Czechach jako modelka na pokazie mody bielizny.

.

Biorąc pod uwagę, że Alena jest w szóstym miesiącu ciąży uważamy, że wygląda fantastycznie. Czego i sobie w ciąży życzymy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA