Charlotte Meares kompromituje WAGs?

W świecie WAGs głośno ostatnio o wypowiedziach Roya Keane, który ostro skrytykował piłkarzy twierdząc, że siedzą pod pantoflem swoich żon. Roy stwierdził, że przy wyborze klubu, głównym ich priorytetem są zachcianki ich żon i dziewczyn co do miejsca przyszłego zamieszkania rodziny. Jak się możecie domyślać, wypowiedzi te rozpętały prawdziwą burzę wśród WAGs. Nicola Tappenden , była dziewczyna piłkarza Bobbiego Zamory stwierdziła, że skandalicznym jest zakładanie, że dziewczyny i żony piłkarzy dbają tylko o to, gdzie można zrobić zakupy, a nie o kariery swoich ukochanych. To oburzenie podzieliło wiele innych WAGs, co jest jak najbardziej zrozumiałe.  W całym tym zamieszaniu i wypowiedziach dziewczyn, że nie są puste i nie myślą tylko o zakupach pojawił się nagle poradnik dla podróżujących WAGs autorstwa Charlotte Meares , prawie żony angielskiego piłkarza, Jermaina Defoe. Założymy się, że Roy Keane czytając porady Charlotte niejeden raz uśmiechał się triumfalnie.  

Publikacje Meares dostępne są na brytyjskiej stronie Biura Spraw Zagranicznych i są częścią kampanii "Dowiedz się zanim wyjedziesz". Wg biura, porady Charlotte są niezbędne dla każdej szanującej się WAG planującej podróżować ze stylem, ale też rozważnie i unikając jakichkolwiek perturbacji. Zobaczmy więc co jest niezbędne wg Meares.

1. Może to oczywiste, ale nigdy nie wiesz kiedy złamie Ci się paznokieć lub Twoje przedłużone włosy zzielenieją w basenie. Aby wyglądać jak najlepiej - nawet jeśli nie zabierzesz ze sobą osobistego stylisty - przed wyjazdem zdobądź numery do dobrych, lokalnych kosmetyczek lub sprawdź czy hotel oferuje takie usługi.

2. Ubiezpieczenie to konieczność. Jedno potknięcie w barze w butach Jimmiego Choo może kosztować Cię nawet 20 tysięcy dolarów, które mogłabyś wydać na zakupy! A tak będziesz musiała wydać je w szpitalu.

3. Jeśli wcześniej poczytasz w internecie lub przewodniku o miejscu, w które jedziecie, będziesz wiedziała, w jakich miejscach się nie pokazywać, a w których koniecznie musisz bywać!

4. Sposobem WAGs na wyglądanie modnie i na czasie jest przyjazd na miejsce w stroju, który nosi lokalna społeczność, wzbogaconym jednak o unikalny szczegół - np. pomalowane henną dłonie w Indiach.

5. Pamiętaj o niezbędnych w samolocie kosmetykach (krem działający przez 8 godzin, balsam do ust, serum, itd.), które musisz zapakować w przezroczystą torebkę.

6. Trzymam wszystkie swoje dokumenty w stylowym, podróżnym portfelu, dzięki czemu wszystko jest w jednym miejscu. Przydatne może się okazać skserowanie najważniejszych dokumentów.

7. Świetnie jest wypić parę drinków, ale pamiętaj, że wiele dziewczyn w takim stanie upada, łamie sobie coś i ląduje w szpitalu. Łatwo też zostać wtedy wykorzystaną.

8. Nie zostawaj sama. Nawet jeśli Twój facet spił się jak świnia a jego koledzy są równie pijani, nie odstępuj go na krok i powiedz, że boli Cię głowa.

9. Kiedy wyjechałam z dziewczynami, chciałam jak najwięcej zrobić pierwszego dnia. Nie rujnuj sobie wakacji zostając pierwszego dnia za długo na słońcu lub pijąc za dużo.

Więcej o: