Gemma Atkinson lubi piłkarzy

Powinnyśmy temat zostawić chłopakom ze Z czuba.pl, bo Atkinson to panienka czująca się lepiej w gronie facetów. Ale chodzi nam nie tyle o jurną sex-bombę, ile o jej ofiary. Właśnie upolowała następnego piłkarza Premiership.  

O kolejnych przygodach Gemmy Atkinson dowiadujemy się z bezcennego w tych sprawach źródła, serwisu Kickette.com. Najpierw był związek z Cristiano Ronaldo, który miewał znamiona przygodnego flirtu, a czasem mówiło się o trwałym związku . Ostatecznie jednak, jeśli był to związek, to bardzo frywolny . Niemyślący o Gemmie i frywolny Cristiano wygląda tak:

Agora

Na początku lipca tego roku poszła następna plotka na temat Atkinson. Podczas gdy oficjalnie była jeszcze z Ronaldo, pocieszała jego ex-kolegę z Manchesteru United, Alana Smitha, który pod nieobecność narzeczonej, czuł się bardzo samotny w swoim domu (biedaczek).

embed

W poprzednią niedzielę pojawiła się kolejna rewelacja na temat życia towarzyskiego Gemmy Lekkich Obyczajów Atkinson. Pewnie was nie zdziwi fakt, że dziewczyna znowu oddała się uwodzeniu piłkarza. Tym razem chodzi o Marcusa Benta, gracza Charltonu, który swoją drogą, jest podobno wciąż w związku z Danielle Lloyd, z którą widnieje na poniższej fotografii:

embed

Czyja sypialnia okaże się gościnna dla Gemmy w następnej kolejności? Cóż, mamy parę typów, ale nie będziemy puszczały pary z gęby i niczego zdradzały, bo od zdradzania i puszczania są inni:

embed
Więcej o: