Sport w ciuchach Scarlett Johansson

Reebok bardzo pozytywnie zaskoczył, zatrudniając Scarlett Johansson do promocji lifestylowej odzieży. Aktorka sygnowała swoim imieniem nową kolekcję ubrań, na której ostateczny kształt miała wymierny wpływ, również jako projektantka. Nasi ludzie w Ameryce obecni przy wywieraniu wymiernego wpływu potwierdzają, że Johansson zanim powiedziała "Nooo, może być" rzeczywiście widziała ubrania.

To nie jest kolekcja z wybiegu dla modelek, to jest kolekcja jak najbardziej do codziennego użytku, dla kobiet o jak najbardziej naturalnych kształtach, na dodatek relatywnie tania (żaden z jej elementów nie jest wart więcej, niż 100 dolarów). Popieramy wszystko, co jest ładne i związane ze sportem. O ile Johansson do tej pory kojarzyła nam się bardziej z elegancją i subtelnością, to nie ukrywamy, że w sportowych ciuchach jest równie przekonująca. Legginsy, bluzy z kapturem, topy i sportowe obuwie - taka garderoba kojarzy się raczej z dyscyplinami uprawianymi w kuchni. Ale nie musi.

fot. Reebok

Johansson projektowała kolekcję "Scarlett Hearts" inspirując się odzieżą sportową z lat 80-tych, ale jak przekonuje, dzisiaj takie ubrania nie muszą być związane z fitnessem i bieganiem po parku. Dzisiaj w takich ubraniach możecie równie dobrze przyjmować gości. Polecamy.

fot. Reebok

Więcej o: