Pożegnanie

Portal Ciacha.net w dniu dzisiejszym kończy swoją działalność.

Słowa te piszemy z wielkim smutkiem, ale jak śpiewają w piosenkach, wszystko co dobre, musi się kiedyś skończyć. To były wspaniałe late i piękna przygoda dla całej Redakcji, w której imieniu bardzo Wam dziękuję. Za to, że byłyście z nami, przeżywałyście wielkie sportowe wydarzenia, wszystkie mundiale, wzloty i upadki fali Andrzeja Wrony , odchodzące i powracające zauroczenia, oczy Winiaria, włoskie babki z nutellą, idealne stylizacje Xabiego Alonso, trudne miłości, bromanse, biczfejsy, każdą najgłupszą kategorię w konfrontacjach na szczycie, dzieła mistrza Painta, wnikliwe analizy zdjęć, wezwane straże pożarne, piłki meczowe, rzuty karne, wyjazdy samochodu bezpieczeństwa, sesje zdjęciowe, listopadowe wąsy i wymieniać można by tak bez końca, ale po co się rozpłakiwać, kiedy można pożegnać się w jedyny słuszny i najpiękniejszy sposób.

embed

(Ale nie, to nie dlatego, że Matthew ma depresję i zawiesił karierę).

W połowie nie bawiłybyśmy się tak dobrze tworząc teksty na Ciacha bez Was. Wasze komentarze wielokrotnie nas zabijały, wpisy na blogach inspirowały, bardzo, bardzo Wam za to współtworzenie portalu dziękujemy.

I na koniec, wszystkie razem, ostatni raz, na trzy:

embed

P.S. Ze spraw formalnych: strona jeszcze przez jakiś czas zostanie aktywna, takoż Wasze konta i blogi. Jeśli te miałyby zostać zdezaktywowane, zostaniecie o tym poinformowane z wyprzedzeniem.