Miałyście rację: Grzesiek Krychowiak ma poważnego rywala w walce o tytuł posiadacza najpiękniejszego uśmiech polskiej reprezentacji

Sprawdzamy, co słychać u naszych piłkarzy przed meczami z Niemcami i Szkocją, a przy okazji stajemy w obliczu pytania zasadniczego.

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym przyjdzie się naszej reprezentacji zmierzyć z aktualnymi mistrzami świata - drużyną, z którą nigdy nie wygraliśmy. Do spotkania jeszcze 3 dni, ale od początku tygodnia napięcie rośnie niemal z godziny na godzinę. Nam ta atmosfera też się powoli udziela.

Zaczynamy od szybkiej powtórki z języka polskiego i nie tylko:

A potem zupełnie bez ostrzeżenia trafiamy na siłownię:

Z emocji tak nam drżały ręce, że zrobiłyśmy ledwie kilka skrinów:

Polska - Niemcy, zgrupowaniePolska - Niemcy, zgrupowanie youtube.com youtube.com

Polska - Niemcy, zgrupowaniePolska - Niemcy, zgrupowanie youtube.com youtube.com

Cześć Grzesiek, fajny biceps.

Tylko wciąż się zastanawiamy, czy ci nasi piłkarze się przypadkiem nie przegrzewali na tej siłowni. Nie wygodniej byłoby zdjąć koszulki?

Nie samym treningiem siłowym piłkarz jednak żyje. W zespole widać bojowy nastrój:

Zobacz w Instagramie

Niektórzy nawet strzelają biczfejsami na lewo i prawo:

Zobacz w Instagramie

Inni cieszą się ze spotkania z kolegami:

Jeszcze inni pamiętają o tym, że istnieje życie poza piłką nożną:

A my przypominamy sobie, że Łukasz Szukała jest fajny:

embed

[fot. www.facebook.com/pages/Łukasz-Szukała]

I kiedy już myślimy, że nic złego nas nie spotka, postanawiamy obejrzeć nagranie z konferencji prasowej:

Oglądamy spokojnie, rozważamy, czy nie włączyć wczorajszego odcinka "Kuby Wojewódzkiego" i nie zacząć przygotowywać obiadu, gdy wtem:

Łukasz PiszczekŁukasz Piszczek youtube.com youtube.com

I czujemy się skonsternowane. I przypominamy sobie Wasze komentarze pod tekstami chwalącymi uśmiech Grześka Krychowiaka. I zaczynamy szukać zdjęć i gifów z uśmiechem Łukasza. I trafiamy na to:

embed

I na to:

embed

I na to:

embed

I zapominamy, że to miał być tekst o przygotowaniach polskiej kadry do meczów z Niemcami i Szkocją i że chciałyśmy jeszcze dodać jakieś wypowiedzi naszych piłkarzy. I wracamy do tego zdjęcia (bo o Grześku Krychowiaku nie zapominamy, oj nie):

Grzegorz Krychowiak na okładce 'Four Four Two'Grzegorz Krychowiak na okładce "Four Four Two" www.facebook.com/Grzegorz-Krychowiak www.facebook.com/Grzegorz-Krychowiak

I zmieniamy tytuł tego tekstu. Bo stajemy w obliczu pytania zasadniczego: kto jest posiadaczem najpiękniejszego uśmiechu polskiej reprezentacji piłkarskiej? Otwieramy dyskusję!

PS Trochę ochłonęłyśmy i obejrzałyśmy tę nieszczęsną konferencję prasową do końca. Poza uśmiechem Łukasza warto czekać na wypowiedź Sebastiana Mili. Albo można ją usłyszeć tutaj:

Obyśmy w takim dobrym nastroju byli też po sobotnim meczu. Wtedy Łukasz i Grzesiek będą się dużo uśmiechać.

Więcej o: