A oto Krzysiek Ignaczak w 20m2

Widziałyście już?

Premiera odcinka internetowego talk show z udziałem naszego mistrza miała miejsce w minioną niedzielę, więc pewnie sporo z Was już rozmowę z Krzyśkiem widziało, nam na nadrabianie weekendowych zaległości nie starczyło poniedziałku, dlatego o sprawie piszemy dopiero dziś.

Tak ja można było się spodziewać, rozmowa jest całkiem miła, pytania nawet nie tendencyjne, Igła może się rozkręcić i w ciekawy sposób trochę nam o sobie, mistrzostwach, planach na przyszłość, Rudej w szatni i blogu opowiedzieć. Wszystkiemu przysłuchuje się małżonka (która trzyma się jednak daleko od kadru), dlatego pewnie nie o wszystko można było zapytać i rozwinięcia odpowiedzi na pytanie jak siatkarze świętowali złoto poza "hucznie" nie usłyszymy. Ale my już znamy swoje rozwinięcie, nie potrzebujemy.

embed

Nie będziemy wszystkiego zdradzać, ale z kwestii pojawiających się u nas w ostatnim czasie, Krzysiek stwierdza, że w Tańcu z Gwiazdami go nie zobaczymy, bo nie potrafi tańczyć. Igła, no daj spokój. Mario z Winiariem cię nauczą.

embed
embed
embed

Oglądajcie:

 
Więcej o: