Tak Polacy cieszyli się wczoraj z awansu do pierwszej szóstki

Cieszyli się też Irańczycy, Serbowie i Francuzi obserwowali.

Podejrzewamy, że większość z Was miała okazję obejrzeć nagranie od Igły, ale będzie więcej. Chodzi oczywiście o moment, w którym Argentyna pokonała w ostatnim meczu grupowym Stany Zjednoczone, sprawiając nam ogromny prezent (awans), a jeszcze większy Irańczykom. Ci bowiem zrobili swoje pokonując Serbów bez straty punktów, ale ich los leżał w rękach innych. Nie ma co się zatem dziwić ich szaleńczej radości:

 

Ten sam moment uchwyciły również kamery LigaTVExtra:

 

Jeśli dobrze zauważycie, gdzieś w tam tle przewija się i luka Michał Winiarski.

embed

Biedny Misiek chodził wczoraj nafaszerowany tabletkami przeciwbólowymi, sam przyznawał, że jest przez to nieco otępiony, a jego walka przed kamerami Polsatu w przedmeczowym wywiadzie, byłą totalnie urocza. Dla tych z Was, które przegapiły:

polsatsport.pl

Podejrzewamy, że biedny Misiek dopiero dzisiaj ogarnął wyniki losowania ;) Ale dobra, nie śmiejemy się, Winiar, zdrowiej i bądź gotów na wtorek.

LigaTVExtra ma też sporo materiałów zakulisowych z Polakami, w ich wydaniu nie ma może jakiejś szaleńczej radości, ale pamiętajmy, że oni wciąż musieli zostać w koncentracji przed ciągle ważnym meczem z Francją. Ale taniec zwycięstwa Igły prześladującego Fabiana jest:

 

I siedzi tam loża szyderców.

polacypolacy ligatvextra

ligatvextra

Igła, idź przytul też Mateusza.

Matthew AndersonMatthew Anderson PAWEL MALINOWSKI

Wszystko przebaczone.

Więcej o: