Paweł Zagumny mówi, że jego hobby to strzelanie z broni

No to pa.

Nie, nie będzie to kolejna odsłona polsatowskiego czatu z kibicami, następny w kolejce jest Michał Winiarski, ale to właśnie na Gumę czekamy najbardziej. Okazuje się, że rozgrywający dał się w międzyczasie namówi na krótki występ w programie Ipli "Naj z" w którym zaproszenie gości opowiadają o swoich ulubionych rzeczach.

Paweł Zagumny odpowiada na pytania  dokładnie tak, jak to sobie wyobrażacie, każdą odpowiedź kończąc charakterystycznym gestem opuszczania policzków i zaciskania warg. Dowiadujemy się, między innymi, że Pablito nie lubi biegać, a swoje pierwsze pieniądze w nastoletnich czasach zarobił w mleczarni. O, ale patrzcie jak się rozpromienia w pytania o najseksowniejszy typ kobiety (moja żona)!

Paweł ZagumnyPaweł Zagumny ipla.tv ipla.tv

Napisałabym, że "uroczo", "słodko", albo coś w tym stylu, ale potem dochodzimy do pytania o hobby. Zaczyna się standardowo: "dobry film, dobra gra czasami na playstation" oraz...

STRZELANIE Z BRONI.

embed

Bo widzicie, nie wiem czy wszystkie śledziłyście relację z ostatniego meczu reprezentacji , ale jakby co to Paweł wie. O wszystkim.

No, to oglądajcie ( tutaj ), a ja w tym czasie pójdę spytać taty, czy jak strzelaliśmy w dzieciństwie do puszek z wiatrówki za domem ,to rzeczywiście byłam tak beznadziejna jak mi się to teraz przypomina.

Więcej o: