Bastian Schweinsteiger i Ana Ivanović są parą?

Zaczynamy ciachowe śledztwo!

Od początku. Schweini, odkąd pamiętamy, spotykał się z Sarą Brandner. Sara, odkąd pamiętamy, wzbudzała nasze ciepłe uczucia (chociaż zajmowała się modelingiem), bo była piękna, zawsze dzielnie wspierała swojego chłopaka i reprezentację Niemiec, a co najważniejsze: zaczęła z Bastim chodzić zanim ten stał się bardzo bardzo bardzo znany i zanim zaczął wyglądać tak dobrze jak teraz (u nas to zawsze +100 do oceny).

Jakby któraś zapomniała, oto Sara:

embed

REUTERS/THOMAS BOHLEN REUTERS/THOMAS BOHLEN

Teraz okazuje się, że jedna z naszych ulubionych WAGS może już wcale WAGS nie być. Sprawę wytropił "Bild", który opublikował zdjęcia, na których Schweinsteiger spaceruje za rękę z brunetką. A ta brunetka wygląda zupełnie jak tenisistka Ana Ivavović.

Jakby któraś zapomniała, oto Ana:

Przesłanki, które wskazują na to, że romans Bastiego i Any to nie jest wymysł tabloidu:

1. Zdjęcia Bastiego i dziewczyny, która wygląda jak Ana Ivanović (a zupełnie nie przypomina Sary Brandner) zrobiono w Nowym Jorku. A w Nowym Jorku niespełna tydzień temu zakończył się tenisowy US Open.

2. Kiedy Basti świętował na Ibizie swoje 30. urodziny, nie było tam Sary.

3. Generalnie podobno w związku Bastiego i Sary ostatnio niezbyt dobrze się układało. I może dlatego Basti wolał po zdobyciu mistrzostwa świata całować kogo innego...

Schweini i Poldi całują RihannęSchweini i Poldi całują Rihannę internet internet

4. Ana nominowała Bastiego do Ice Bucket Challenge , a gdy ten wykonał zadanie, udostępniła filmik na swoim fanpage'u z dwuznacznie w obecnych okolicznościach wyglądającym komentarzem: "It was worth the wait! Great job, Schweini :)". Niepokoi nas zwłaszcza ta emotikona. Czy to już czas wezwać Pawła Papkego?

5. Ana miała w swoim życiu kilka burzliwych związków, więc to normalne, że chce mieć u boku faceta tak stałego w uczuciach jak Basti (z Sarą zaczął chodzić w 2007 roku!). Te burzliwe związki to tenisista Fernando Verdasco (rozstali się, bo Anę zdradzał) i golfista Adam Scott (wielokrotnie się schodzili i rozchodzili, coś jak Lewis Hamilton i Nicole Scherzinger, by wreszcie w 2012 roku podjąć decyzję o definitywnym rozstaniu).

6. Basti założył konto na Instragramie:

Basti na Instagramie!Basti na Instagramie! www.facebook.com/BastianSchweinsteiger www.facebook.com/BastianSchweinsteiger

7. Basti stał się sentymentalny i po 2 miesiącach dorzucił nowe fotki z celebracji mistrzostwa świata (na żadnym nie ma Sary):

embed

[fot. www.facebook.com/BastianSchweinsteiger]

embed

[fot. www.facebook.com/BastianSchweinsteiger]

8. Ana zna się z reprezentującą Niemcy tenisistką Andreą Petković (grywały nawet razem w deblu). Jeszcze w lipcu pojawiły się plotki jakoby Andreę i Bastiego miało łączyć coś więcej. Andrea zdementowała jednak te pogłoski. Czyżby Ana i Schweini mieli się poznać właśnie przez wspólną koleżankę?

9. Najlepszy przyjaciel Any - Novak Djokovic wziął ślub i spodziewa się dziecka, więc to zrozumiałe, że nie będzie miał dla Any zbyt dużo czasu, a każda kobieta potrzebuje przecież męskiej uwagi. Zresztą, u Any i Bastiego zaczęło się podobno od przyjaźni...

10. Żadna ze stron nie zdementowała informacji "Bildu". Nie pojawiły się żadne komentarze o przyjacielskim trzymaniu się za ręce, o tym, że to było w żartach, o rycerskości Bastiego, który zwyczajnie pomagał Anie przejść po nierównym chodniku (a może nawet po rozżarzonych węglach), o lęku Any przed samotnym spacerowaniem ulicami Nowego Jorku. Nic.

Czyżby więc to była prawda? Sherlocku, jak oceniasz nasze śledztwo?

embed

Może coś więcej?

embed

A jakie jest Wasze zdanie? Myślicie, że Ana i Basti naprawdę są parą? Jeśli tak, to jak Wam się taki układ podoba? Macie jakieś propozycje na nowego chłopaka dla Sary?

Więcej o:
Copyright © Agora SA