Wasze relacje z aren mistrzostw świata cz.2

Na rozgrzewkę przed startem drugiej rundy rywalizacji na polskim mundialu, mamy dla Was kilka wspomnień czytelniczek z meczów pierwszej fazy turnieju.

Zaczniemy od końca, bo od zamykającego rywalizację w grupie D niedzielnego szlagieru USA - Włochy. Na mecz miała okazję wybrać się rockyyy , która z Krakowa wyjedzie urzeczona postawą amerykańskich siatkarzy...

embed

Ci włoscy natomiast nieco jej podpadli. Jeśli chcecie dowiedzieć się dlaczego, zapraszamy tutaj .

Ten sam mecz przyjemność miała oglądać pejtide , acz nie jesteśmy do końca pewne, czy zaważyła, że na boisku byli też Włosi ;)

embed

Jej relację przeczytacie tutaj .

Podkład muzyczny do powyższego zdjęcia możemy włączyć sobie dzięki relacji kolejnej czytelniczki, która zdradziła, że panowie z USA dostawali na rozgrzewkę piosenkę "Sex Machine".

embed

Carolinca miała przyjemność obserwować na żywo więcej spotkań w Kraków Arenie i ocenia, że Polacy nie mają się czego bać . Wierzymy na słowo! (A tu jeszcze jej relacja z meczu USA - Francja ).

Iskiereczka ma dla nas kilka super ujęć z Katowic , przy okazji dzieli się wrażeniami pracy fotografa siatkówki.

embed
embed

O, a tu jeszcze młodzi uśmiechnięci Kubańczycy w jej obiektywie>>

embed

Przenosimy się do Wrocławia, gdzie bliższą przyjaźń z argentyńskim libero zawarła carmelkaa , choć jej pierwotnym celem był Sebastian Sole. Tę misję również udało się zrealizować. Nawet dwa razy ;)

embed

A jak można wywnioskować z jej relacji , konkurencja była spora, że aż się koledzy z Sebastiana bożyszcza polskich dziewcząt podśmiechiwali.

Do Hali Stulecia wybrała się również Mikita93 , choć jej spotkanie z polskimi siatkarzami nadeszło wcześniej i niespodziewanie w jednej z wrocławskich kawiarni. Tę opowieść przeczytacie tutaj>>

embed

I na koniec znana już nam z poprzedniej relacji ladydiamond , która w Ergo Arenie tym razem polowała na Rosjan , a jej własna mama znalazła jej przyrodniego brata ;)

embed

Za wszystkie relacje jak zawsze bardzo Wam dziewczyny dziękujemy i czekamy na więcej!

Więcej o: