A teraz pora na Wasze relacje z aren mistrzostw świata

Od meczu otwarcia na Stadionie Narodowym, przez mecze grupowe Polaków we Wrocławiu po pogoń za Belgami w Krakowie. Zapraszamy!

Okazuje się, że całkiem sporo z Was miało przyjemność wziąć udział w wielkim święcie na Stadionie Narodowym. Skorpionik barwnie i ciekawe opisuje ceremonię otwarcia, przemówienia, powitania, pożegnanie Piotrka Gruszki i wszystkie inne wydarzenia towarzyszące ( do poczytania tutaj ).

O wrażeniach ze Stadionie Narodowego pisze również hollydevil , która już chyba nigdy w życiu nie będzie mogła przesłuchać My Słowianie (ale chyba nad tym szczególnie nie ubolewasz, co nie? ;)

Jeśli chcecie dowiedzieć się, który z polskich siatkarzy dostał największe brawa na prezentacji i którego można było najprędzej wypatrzyć z dalszych sektorów po kolorze włosów (no dobra, Pawła Zagumnego) odsyłamy na bloga agatki >>

Justyna05 bała się o widoczność z sektora G i zabrała za sobą lornetkę , na szczęście ta okazała się bardzo przyzwoita...

embed

A lornetka posłużyła tylko do zlokalizowania Andrzeja Wrony na trybunach ;)

Tak, ten sektor G okazał się być bardzo dobrym pomysłem, bo tam właśnie mecz spędziła 7elguaje7 i jak widać widoki były niezłe:

embed

Sportnisia była na meczu Polaków z Australią w Hali Stulecia i opowiada, między innymi, o pielgrzymach, którzy ruszyli studia Polsatu, gdy tylko usadowił się w nim Krzysztof Ignaczak.

embed

Aga2 chwali się swoimi łupami z meczu Belgów z czwartego dnia mistrzostw. Tak. Sam Deroo też się załapał.

embed

I na koniec relacja ladydiamond3 , która szalała z aparatem i swoją "no technology mamą" na meczu  Rosja - Kanada.

embed

Za wszystkie relacje bardzo Wam dziewczyny dziękujemy i czekamy na więcej!

P.S. Tak, lubimy artystyczne zdjęcia z paznokciami ;)

Więcej o: