No dobrze, a Stephana Antigę na okładce Logo już widziałyście?

A to ci niespodzianka!

Kiedy swój wielki występ w magazynie lajfstajlowym dla panów miał Michał Winiarski, no nie wiemy, tak nam się teraz przynajmniej wydaje, wiedziałyśmy o wszystkim na tygodnie przed, dostałyśmy teaser i mogłyśmy przeżywać kontrowersje mokasynów , okładkę zobaczyłyśmy już kiedy emocje zdążyły nieco opaść i byłyśmy gotowe na wszystko. Łącznie z sesją w środku, która okazała się być najfajniejsza z wszystkiego.

Michał Winiarski jest uważany za jednego z kilku najlepszych siatkarzy świata.Michał Winiarski jest uważany za jednego z kilku najlepszych siatkarzy świata. fot. Michał Mutor

No a tu dzisiaj, dzień przed startem mistrzostw świata w Polsce, Magazyn Logo chwali się, że z okładki wrześniowego numeru czytelników przywita trener polskiej kadry, a materiał anonsowany jest podpisem Krok po kroku Idealna Selfie Honor Polaków w rękach Francuza.

Powiemy tak, kurtka jest kontrowersyjna, ale oprócz tego: ładny okładkowy debiut panie trenerze! A Wam jak się podoba? Numer jest już w kioskach, niech ktoś zrobi skriny ;)

Więcej o: