Michał Winiarski opowiada o swojej młodości i miłości w Spale

Takiego wywiadu z kapitanem polskiej reprezentacji jeszcze nie słyszałyście.

Myślałyśmy, że po opowieści Oliwii Zagumny, o tym jak poznała się z Pawłem w klubie studenckim, a potem jeździła do niego siedem godzin pociągami do Szczecina , nic lepszego już nas nie spotka, a tu proszę. Polsat Sport kontynuuje swoją serię "historie miłosne siatkarzy", tym razem jednak na spytki biorąc nie panie małżonki, a samych siatkarzy.

Na zwierzenia dał się namówić Michał Winiarski, a z pozoru niewinne pytanie o młodzieńcze lata spędzone w szkole sportowej w Spale zrodziło opowieść o tym, jak to poznał swoją "aktualną żonę". No więc jak się okazuje pani Dagmara to jego licealna miłość, dokładniej poznali się kiedy Michał był w drugiej klasie. Musicie wiedzieć, że spotkanie miłości życia w spalskich lasach nie jest łatwe, bo klasy są małe i jest ich niewiele, ale Misza znalazł sposób.

embed

Wybrankę serca poznał podczas wyjazdu na turniej do pobliskiej Rawy Mazowieckiej i skończyło się tak, że rozkład PKSów na tej trasie wkrótce znał na pamięć. Zapytany o to, czy rygor ośrodka nie utrudniał mu trochę randkowania, trochę się zakłopotał, podrapał po ramieniu i odrzekł, że w tym wieku, jak to w tym wieku, nieco reguł się łamało.

embed

Podejrzewamy, że nikogo dłużej na kliknięcie nie trzeba namawiać ;)

polsatsport.pl

Więcej o: