Wszystkie weekendowe oblewania się wodą siatkarzy [UPDATE]

Ciągle czekamy na sympatycznego Spiridonova, tymczasem wyzwanie "Aleczka" zdecydował się podjąć Zibi Bartman.

Weekend rozpoczynałyśmy radośnie informując, że Ice Bucket Challenge dopadł również siatkarzy licząc, że wyzwania podjęte przez Ivana Zaytseva i Oliega Achrema rozpoczną siatkarski łańcuszek i tak (po części przynajmniej) się stało.

Najpierw jednak, niezależnie od wspomnianej dwójki swojego splasha zaprezentowali siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk, którzy razem z trenerem dali się oblać na dachu Ergo Areny:

 

(Zdjęcia z przedsięwzięcia możecie obejrzeć na Facebooku Lotosu , dodajmy jeszcze, że panowie tak czy tak postanowili zrobić donację na rzecz Fundacji Herosi).

Tymczasem, jak pewnie pamiętacie, wśród nominowanych przez kapitana Resovii znalazł się jego kolega z zespołu Paul Lotman. Przyjmujący przyjął wyzwanie z właściwym sobie amerykańskim luzem, siedząc zrelaksowany na leżaku i po wszystkim stwierdzając, że to było fantastyczne. (Klik w obrazek):

facebook.com

Nominowany przez Lotmana "Shopsi" dwa razy namawiać się nie dał, stanął pod wierzbą, nominował Igłę i chlust:

jochenjochen facebook.com facebook.com

Igłą podjął rękawice, choć sam już nie wiedział za bardzo co robi i że przecież dopiero co oblewała go straż pożarna na krakowskich błoniach, ale z zadania wywiązał się po mistrzowsku:

 

A na koniec jeszcze wyzwanie Dimy Filippova, produkcja może skromna i niskobudżetowa, ale to "ajjjjj".

 

UPDATE. A jednak, Zbyszek dał się namówić i też wykonał swoje wyzwanie! I zobaczcie kogo nominował!

facebook.com

Więcej o: