Poznajcie panią Oliwię Zagumny

Wszystkie nasze podejrzenia, że weteran polskiej kadry musi mieć super żonę, właśnie się potwierdziły.

Jak wiecie doskonale, mam sześć par oczu, z czego cztery z tyłu, dlatego wiedziałam, że Polsat szykuje jakiś materiał o pani Zagumnej. W pewnym momencie memoriałowego meczu z Rosją mojej uwadze nie umknął pan ze słoneczną kamerą, który przyczaił się na panią Zagumny i towarzyszące jej dzieci własne i Michała Winiarskiego na trybunach.

Oliwia ZagumnyOliwia Zagumny polsatsport.pl polsatsport.pl

Zrobiłam nawet zdjęcie, zrobiłam również później sesję paniom Zagumny i Ignaczak oglądającym dekorację z boku, ale zachowałam ją dla siebie, bo, ej, ja naprawdę boję się Pawła Zagumnego ;)

Na szczęście na wysokości zadania stanęła telewizja Polsat Sport, która zaprosiła Oliwię na ekskluzywny wywiad z Karoliną Szostak. Dowiadujemy się z niego, że przyszła pani Zagumny poznała Pawła w kubie studenckim i jeździła później do niego 7 godzin pociągiem do Szczecina.

embed

Wspomina również czy nie bała się życia w rozjazdach i innych niedogodności związanych z życiem u boku sportowca, opowiada o planach na przyszłość męża i całościowo sprawia wrażenia bardzo fajnej i sympatycznej dziewczyny. Co prawda, przeżywamy swoje chwile grozy kiedy pani redaktor pyta o najśmieszniejsze rzeczy jakie przeczytała o Pawle w Internecie...

embed

Na szczęście Oliwia wyjaśnia, że nie czytuje żadnych komentarzy i nawet nie umie wejść na te siatkarskiej strony. (Pani Oliwio, proszę się nigdy nie nauczyć i broń boże przenigdy nie pokazywać mężowi. Lubię Polskę, nie chcę wyjeżdżać na Madagaskar ).

Klik w obrazek:

ciacha.net

Więcej o: