Co najmniej jeden powód więcej dla którego Polska musi wygrać mistrzostwa

Mateusz gól brodę!

Zdążyłyśmy Wam już dziś pokazać wywiad, tudzież próbę wywiadu Krzysztofa Wanio z Grozerem i Schopsem, który szybko przejęty został przez amory tego pierwszego z Igłą, ale oczywiście, jak pewnie się domyśliłyście, na tym łupy ze Spały nieustraszonego redaktora się nie skończyły.

Na SiatkarskaLiga.tv pojawiało kilka nowych wywiadzików, w tym z Mateuszem Miką i jego hipsterską brodą. No i słuchajcie, widzimy podpis "Po mistrzostwach żegnam się z brodą", myślimy, oho, pewnie zakład, albo postanowienie niegolenia się dopóki Polska nie zdobędzie medalu, piszemy tytuł tego tekstu i co, i Mateusz podpytany przez pana Wanio uśmiecha się i mówi, że to raczej przed turniejem trzeba będzie zrobić porządek.

Porządek tak, tylko nie całkiem,  bo to już trochę "Marcin Możdżonek sytuacja" drogi Mateuszu, nie wolno całkiem.

Na stronie obejrzeć możemy też wywiad z Rafałem Buszkiem, którego "r" zabija nas za każdym razem oraz Fabianem Drzyzgą, którego redaktor Wanio komplementuje za stylówkę z wyprawy rowerowej w Capbreton, stwierdzając, ze wygląda w kasku lepiej niż Rafał Majka.

embed

No, to my sprawdzimy czy gdzieś w spamie nie zawieruszyła się aplikacja Krzysztofa Wanio na naszą nową redaktorkę, a wy oglądajcie>>

Ah, no i: tak czy nie dla brody Mateusza?

Więcej o: