Grill, kino i urodziny czyli weekend na portalach społecznościowych siatkarzy

Jest to 1)uśmiechnięty Paweł Zagumny na 2)selfie. To musiały być dwa udane dni.

Podczas gdy siatkarski światek emocjonował się w weekend premierą "Drużyny", siatkarze zamknięci w spalskich lasach oddawali się swoim codziennym spalskim zajęciom. Jedli słodycze i próbowali zasłonić zasłony. No właściwie nie tak do końca, bo po całym tygodniu ciężkiej pracy dostali parę chwil wolnego, a Krzyśka Ignaczak i Pawła Zagumnego dwa razy na odpalenie grilla nie trzeba było dwa razy namawiać.

embed

[fot. iglaszyte.pl ]

Niektórym udało się jednak dostać przepustki, na przykład takiemu Andrzej Wronie, który opuścił Spałę i obrał kierunek na stolicę, gdzie był gościem specjalnym charytatywnego pokazu filmu "Drużyna" w kinie Muranów zorganizowanego przez Fundację Herosi.

embed

[fot.facebook.com/FundacjaHerosi]

Ale te spodenki to chyba prosto z grilla u Igły.

Środkowy wspomniał zresztą na swoim Facebooku o tej ogólnopolskiej premierze filmu. (Swoją drogą, mało trochę tego Wronki w "Drużynie", co nie? Mamy wrażenie, że jego rola ograniczyła się tam do tylko heheszkowania z ławki rezerwowych). Przy okazji złożył też życzenia urodzinowe swojemu przyjacielowi z kadry, który kończył 25 lat tego samego dnia:

życzeniażyczenia facebook.com/AndrzejWronaKracze facebook.com/AndrzejWronaKracze

Karol podziękował za życzenia Andrzejowi, kibicom i firmie Magnum:

embed

Karol dziękuje za życzeniaKarol dziękuje za życzenia d

A dziś dołożył jeszcze pozdrowienia od psa ze Spały:

embed

Na koniec zajrzymy do Mariusza Wlazłego, który wolny czas spędzał bardzo kreatywnie pracując nad zrobionymi we Francji zdjęciami. I pochwalił się efektem swojej fotograficznej pasji na Facebooku, patrzcie:

embed

Ładne, co nie? (Więcej tutaj ).

Więcej o: