Kimi Raikkonen będzie tatą!

Informację o ciąży Minttu potwierdza rzecznik prasowy kierowcy oraz ona sama.

Ledwie wczoraj pokazywałyśmy Wam zdjęcia z wakacji zakochanych na jachcie, które dla nas  były niewinnymi zdjęciami z wakacji, dla innych potwierdzeniem krążących od jakiegoś czasu plotek o ciąży ukochanej kierowcy. Naszą uwagę od brzucha Minttu, od Minttu w ogóle skutecznie odwracało polewanie się wodą Raikkonena, poza tym nie znamy się na brzuchach ciążowych i zrobiło nam się nawet trochę szkoda dziewczyny, wiecie, przytyła 3 kilo a cały świat mówi jej, że jest w ciąży.

embed

Na szczęście, jest! Informację potwierdziła sama zainteresowana zamieszczając na swoim instagramie zdjęcie z wiele mówiący hasztagami "dziecko na pokładzie" "przyszli mama i tata".

embed

Poproszony o komentarz rzecznik prasowy Raikkonena nie chciał wiele mówić, ale powiedział najważniejsze.

Minttu i Kimi przede wszystkim mają nadzieję na spokój ze strony mediów w tym radosnym czasie oczekiwania - powiedział cytowany przez jedną z fińskich gazet Riku Kuvaja.

[źródło:f1ultra.pl]

Ta sama gazeta donosi, że pierwsze dziecko pary przyjdzie na świat na początku przyszłego roku.

Dobra, przekazałyśmy informacje, teraz czas na freak out moment. Kimi Raikkonen będzie ojcem!

embed

Wyobrażacie sobie to w ogóle? To znaczy tak, znamy jego bratanka Justusa więc trochę wiemy czego możemy się spodziewać...

 

Ale Kimi z bobasem na rękach? Kimi dzielący się w padoku z Sebastianem Vettelem spostrzeżeniami o najszybszych wózkach? Kimi kupujący kaszki w supermarkecie?

Bratankowie Kimiego RaikkonenaBratankowie Kimiego Raikkonena internet

Więcej o: