A co powiecie na kolejną rozbieraną bawarską selfie Lewego?

Tym razem Robert rozebrał się dla kolegi z drużyny.

Tuż po zaprezentowaniu siebie jako nowego piłkarza Bayernu Monachium polski napastnik podkreślał, że czuje się dobrze w Monachium, ale na pewno będzie potrzebował trochę czasu na pełną aklimatyzację. Miło widzieć, ze ta przebiega szybko i bezproblemowo, na co na pewno wpływ miało to, że Robert już zdążył udowodnić swoją wartość na boisku w przedsezonowych sparingach .

Jeszcze milej patrzeć na bratanie się w szatni, zwłaszcza, że towarzyszy temu ściąganie koszulek. Pokazywałyśmy już Wam jak nowa gwiazda zespołu świętowała z kolegami wygraną w Telekom Cup...

embed

Dziś mamy dla Was zdjęcie ze specjalnym transparentem dla Bastiana Schweinsteigera, który obchodzi dziś swoje 30. urodziny (co? już 30? jesteśmy stare).

Powiecie, wielkie coś, gdzie ma stać, mają czekać aż Robert pójdzie do łazienki i wtedy robić zdjęcia? Schować go w szafce? Niby tak, ale patrzcie, mogło być z nim jak z Ashley Colem w AS Romie.

Niedawno pokazywaliśmy Wam nowe grupowe zdjęcie piłkarzy Romy. Wszyscy siedzą, względnie stoją, wespół w zespół, jak drużyna i tylko Ashley Cole nieśmiało się czai, z rękami założonymi z tyłu, jakby nie wiedział, czy może podejść, czy też inne dzieci będą się z niego śmiałyNiedawno pokazywaliśmy Wam nowe grupowe zdjęcie piłkarzy Romy. Wszyscy siedzą, względnie stoją, wespół w zespół, jak drużyna i tylko Ashley Cole nieśmiało się czai, z rękami założonymi z tyłu, jakby nie wiedział, czy może podejść, czy też inne dzieci będą się z niego śmiały Fot. Twitter

A nie jest. I proszę, Robert na swoim Facebooku zdążył wrzucić kolejną selfie, tym razem w samolocie do USA, gdzie Bawarczycy mają zaplanowane dwa kolejne spotkania towarzyskie.

embed

[fot.facebook.com/rl9official]

Czekamy na więcej.

Więcej o: