Siatkarze już widzieli "Drużynę" i chyba im się podobało

A na pewno film zrobił na nich duże wrażenie.

Dokumentalny film o polskiej kadrze siatkarzy przedpremierowo obejrzeć mogli sami jego bohaterowie. Projekcję zorganizowano im wczorajszego wieczoru we francuskim ośrodku, w którym aktualnie przebywają, a Polsat Sport ma dla nas z tego oglądania krótką relację.

I niech nie zwiedzie Was fakt, że niektórzy w tym czasie oddawali się rutynowym badaniom USG...

?????? Fot.polsatsport.pl Fot.polsatsport.pl

Bo projekcja zrobiła na chłopakach spore wrażenie, co można odczuć w wypowiedziach Marcina Możdżonka, Michała Winiarskiego i Krzysztofa Ignaczaka po projekcji (zwłaszcza tego pierwszego).

Wrażenia są bardzo fajne, myślę, że warto wybrać się na film. Ja osobiście przeżywałem go bardzo mocno, bo było kilka momentów z mojego życia, które mają dla mnie duże znaczenie, były sukcesy z tą drużyna, były momenty w których nie mogłem uczestniczyć i tak jak państwo obgryzałem paznokcie i kibicowałem mocno swoim kolegom z boiska - mówił libero kadry.

Materiał możecie zobaczyć tutaj>>

Polsat Sport ma dla nas jeszcze jedną niespodziankę w postaci zawodników wypowiadających się na temat tego, czy już odczuwają atmosferę i myślą o startującym za miesiąc mundialu. Wypowiedzą się również ci zawodnicy, których tak często na co dzień nie słyszymy, no i czemu, na przykład, nikt nam nie powiedział, że Buszu tak uroczo nie wymawia "r"?

Rafał BuszekRafał Buszek Fot.polsatsport.pl Fot.polsatsport.pl

Drugi filmik obejrzeć możecie pod tym linkiem>>

Więcej o: