Jeśli myślicie, że zapomniałyśmy o ślubie Nole, to się grubo mylicie

Po prostu rozpaczliwie czekałyśmy na jakiekolwiek zdjęcie z tego wydarzenia.

No i się w końcu doczekałyśmy, bo państwo Djoković byli na tyle mili, żeby podzielić się swoim szczęściem z magazynem Hello. A poza tym nie oszukujmy się - zdjęcia z takich ceremonii zwykle wcześniej czy później wypływają.

Bo widzicie dziewczyny - to się naprawdę stało.

 

W zeszłym tygodniu w Czarnogórze Nole poślubił Jelenę, z którą jest od czasów szkolnych .

Novak Djoković poślubił Jelenę RisticNovak Djoković poślubił Jelenę Ristic screen okładki Hello

O pannie młodej Serb powiedział:

Kiedy zobaczyłem Jelenę po raz pierwszy w sukni ślubnej, wyglądała jak anioł. Nie mógłbym prosić o więcej. Próbowałem zapamiętać tę chwilę. Skupiłem się na niej, jej uśmiechu, naszym dziecku. To naprawdę był idealny moment.

Jelena nie pozostaje w tyle:

Byłam bardzo zdenerwowana, wszystko było nieostre. Patrzyłam na niego przez łzy i rozpłakałam się, gdy tylko go zobaczyłam. Byłam taka szczęśliwa, a w czasie ciąży trudno kontrolować emocje. Jego obecność w moim życiu jest błogosławieństwem. Nie mogłabym prosić o lepszego partnera. Ślub był dokładnie taki, jak pragnęliśmy. Nasze rodziny i przyjaciele zjednoczyli się w pięknym otoczeniu, świętując naszą miłość. To był naprawdę emocjonujący i niezapomniany moment.

No dobra, trochę to wszystko ckliwe, ale jako że to wasz ślub, wybaczamy takie banały.

embed

Na uroczystości zawitali ponoć przyjaciele Novaka z kortu, m.in. Andy Murray, Maria Szarapowa, Ana Ivanović i Jelena Janković. Nie słyszałyśmy za to nic o wizycie Rafy i Rogera, którzy przecież zafundowali Novakowi takie fajne prezenty ślubne: pozycję tenisisty numer jeden na świecie (od Rafy) i zwycięstwo w Wimbledonie (od Rogera).

Młodej parze gratulujemy, życzymy szczęścia i czekamy na narodziny potomka już całkiem niedługo!

Więcej o: