Sprawdźmy może co słychać u Niemców...

...bo wieść na dzielni niesie, że ktoś niebezpiecznie wysoko podwija spodenki na treningu.

Do tej pory, jeśli chodzi o styl trenowania, byłyśmy wielkimi fankami Hiszpanów, ale chyba od dziś muszą się oni przywitać z drugą pozycją w tymże rankingu. Wygłupy wygłupami, zabawa w berka, zabawą w berka, owszem rozkoszne są, ale...umięśnione męskie uda, to jest jednak to co rozpala Ciachoredaktorki trochę bardziej.

embed

Bo widzicie,  brazylijskie upały tak dają się we znaki chłopcom z Mannschaftu, że kontynuować ćwiczeń w spodenkach przyodzianych w stylu tak zwanym klasycznym się nie da. Trzeba zatem zrobić pewien trik, wystylizować, zabawić z modą i materiał podwinąć od 20-30 centymetrów w górę. O tak...

embed
embed
embed
embed

Ktoś powiedział podwijanie spodenek? Ktoś powiedział udo Lukasa Podolskiego?

embed

Spryskiwacz! SZYBKO!

Panagiotis KonePanagiotis Kone internet

Oprócz tego, że Niemcy podwijają spodenki, zajmują się też przygotowaniami do ćwierćfinałowego meczu z Francją. Wczoraj opuścili swój ośrodek przygotowawczy, spakowali walizki i udali się do Rio de Jeneiro, gdzie odbędzie się spotkanie 1/4 finału.

embed
embed
embed
embed
embed
embed

Podenerwowanie zbliżającym się pojedynkiem? Milczenie pełne skupienia? Szalejące emocje? Pfff...chłopców nie opuszczał wyśmienity humor, a końskim zalotom w kierunku innych kolegów nie było końca. Tak, Thomas to ostatnie to do ciebie.

embed
embed
embed
embed
Więcej o: