Kłos i Wrona urządzili kolejną "kawę" z kibicami

Świadkowie relacjonują, że w Gdyni odbyła się powtórka z krakowskiej procesji Bożego Ciała ;)

Środkowi reprezentacji kontynuują swoje spontaniczne wyjścia do kibiców, w Łodzi i Katowicach rozdawali wejściówki na mecz, w Krakowie zapraszali na wspólną kawę przed Galerią Krakowską, która płynnie przeszła w procesję Bożego Ciała .

Andrzej wrona i Karol Kłos w KrakowieAndrzej wrona i Karol Kłos w Krakowie ciacha.net

Panowie się nie zrazili i korzystając z chwili wolnego czasu przed potyczką z Iranem, ponownie zorganizowali spotkanie z fanami. Z zaproszenia skorzystała jedna z naszych czytelniczek, która wrażeniami podzieliła się na swoim blogu:

Niedaleko nas było sporo dziewczyn, w wieku raczej gimnazjalnym, ale wszystkie zachowywały się normalnie (no prawie ;)). Jakiś czas później, była powtórka z procesji na Boże Ciało. Chłopcy w kapturach starali się wtapiać w tłum (trochę ciężko przy takim wzroście), a za nimi kilkadziesiąt dziewczyn. Chwila czekania i mam autografy i zdjęcia - opowiada aoiyuno .

embed

Do pełnej relacji odsyłamy Was tutaj, swoje podsumowanie spotkania na Facebooku zamieścił również oczywiście Andrzej Wrona:

Andrzej wrona i Karol Kłos w Krakowie

Okazuje się, że oprócz snickersów i miodu, chłopaki dostali też inne prezenty od fanów. Andrzej na instagramie pochwalił się dość interesującym rysunkiem:

Hm. Aha, dobra, już wiemy. To na specjalne zamówienie.

Andrzej wrona i Karol Kłos w Krakowie

A może jeszcze ktoś z Was spotkał się dziś w Gdyni z chłopakami? Przyszły modelki? Dzielcie się wrażeniami!

Więcej o: