A co powiecie na trochę rozciągania z siatkarzami?

Patrzcie, kto wrócił do reprezentacji po krótkich wakacjach.

Liga Światowa nie zwalnia i wreszcie zagląda do Polski. Siatkarze zdążyli już wrócić do kraju, a konkretnie do Katowic, gdzie już w piątek i niedzielę stoczą rewanżowe pojedynki z Włochami. Tym razem role się odwrócą - Italia zagra osłabiona brakiem kilku swoich asów, a my swoim teoretycznie najmocniejszym składem. Z urlopów powracają: Bartek Kurek, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Marcin Możdżonek, wolne dostali zaś Krzysztof Ignaczak, Michał Ruciak oraz Wojciech Ferens.

We wtorek podopieczni Stephana Antigi spotkali się na treningu w hali jednego z tamtejszych gimnazjów, a to dlatego, że selekcjoner kadry był gościem specjalnym charytatywnego meczu organizowanego przez Fundację "Mam Marzenie" podczas którego zbierano pieniądze dla małego Maksa, pacjenta Oddziału Onkologii, Hematologii i Chemioterapii Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka SUM w Katowicach-Ligocie.

Antiga poprowadził drużynę dziewczynek klasy sportowej Gimnazjum, a potem nastąpiła już pełna integracja.

Trener Stephane Antiga i i siatkarze reprezentacji Polski podczas treningu i imprezy charytatywnej fundacji 'Mam marzenie' w KatowicachTrener Stephane Antiga i i siatkarze reprezentacji Polski podczas treningu i imprezy charytatywnej fundacji "Mam marzenie" w Katowicach Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

Widać, że, jak obiecał , trenował.

Siatkarze nic sobie jednak z obecności młodszych koleżanek po fachu nie robili i kontynuowali swoje ćwiczenie rozciągające. Co Wy podpatrzeć możecie w naszej galerii. Zapraszamy!

Więcej o: