No proszę, okazuje się Zibi w tego gola grał w jeszcze bardziej doborowym towarzystwie

I a gra też nie do końca rekreacyjna.

Na początku tygodnia Zbyszek chwalił się na Facebooku zdjęciami z pola golfowego , na którym towarzyszył mu były kolega z Jastrzębskiego Węgla Patryk Czarnowski. Okazuje się byłych kolegów z Jastrzębskiego Węgla było więcej, wpadli też koledzy z boisk piłki ręcznej, a wszytko to ramach Silesia Business & Life Golf Cup, w którym oprócz zawodowców bawią się przedstawiciele śląskiej śmietanki biznesowej, celebryci i sportowcy.

Zarówno Michał Łasko i Zibi przyznali, że jest to dla nich golfowy debiut, ale zaliczą go do udanych i z chęcią pojawią się jeszcze na polu golfowym.

Piłeczka jest zdecydowanie mniejsza od tej, do której jestem przyzwyczajony. Pierwsze swingi w moim wykonaniu wyglądały dość zabawnie. Tylko trawa latała, a piłka wciąż była w tym samym miejscu. Kilka chwil na polu golfowym sprawiło jednak, że złapałem bakcyla - powiedział Bartman w rozmowie z dziennikzachodni.pl .

No dobrze, panowie się bawili, a my musimy teraz wybrać najlepszą golfową stylówkę. Zibi, Michał, Artur czy może Patryk. Chodź Patryk, przypomnij się.

embed

[fot.facebook.com/pages/Zbigniew-Bartman]

My nadal teamPatryk.

Więcej o: