A teraz wybierzemy najfajniejszą selfie ze spływu kajakiem polskich piłkarzy

Dobra, to chyba jednak nie jest kajak. Niemniej, wodna przygoda okazała się dla kadrowiczów na tyle ekscytująca, że wszyscy, jak jeden mąż, chwycili za telefony.

Polscy piłkarze już w najbliższy piątek rozegrają w Gdańsku towarzyski mecz z Litwą, a ciężki treningi urozmaica im rekreacja w pięknych okolicznościach przyrody. Podopieczni Adama Nawałki poza przejażdżką motorówką na Hel mieli również okazję zagrać w golfa oraz obejrzeć w akcji szczypiornistów walczących towarzysko z Hiszpanami w Ergo Arenie.

W piątek czeka nas co prawda na PGE Arenie Gdańsk mecz z Litwą, niemniej zawodnicy są w trakcie urlopów i nie należy przesadzać z obciążeniami. W programie zgrupowania są oczywiście normalne treningi, podczas których spory nacisk kładziemy na taktykę, ale nie brakuje także różnych form aktywnego wypoczynku. Chcemy sprawić, aby przez takie działania socjotechniczne wszyscy piłkarze dobrze i swobodnie czuli się w reprezentacji - tłumacz trener Adam Nawałka.

Najwięcej ekscytacji wzbudziła w nich jednak morska przygoda, którą każdy szanujący się piłkarz z kontem na Facebooku/twitterze/instagramie/wszędzie upamiętnił grupowym zdjęciem z ręki.

To co, gotowe? W szranki stanęli:

1) Rober Lewandowski z niebojącym się wody ani niczego Wojtkiem Szczęsnym:

embed

[fot.facebook.com/rl9official]

2) Kamil Grosicki i obóz zmarzluchów:

3) Łukasz Piszczek, czyli obóz gwiazd filmowych:

embed

[fot. facebook.com/OfficialLukaszPiszczek]

4) Michał Żyro z idealnie pięknym w nawet w o trzy rozmiary za dużym kapoku Arturem Borucem:

5) Wojt...a nie, Wojtek wstawił zdjęcie z golfa. Hipster.

embed

[fot.facebook.com/wojciechszczesny1.official]

To co, która selfie wygrywa?

Więcej o: