Oto i on, Pan Kapitan

Dobra, wiemy, że mordujemy ten temat bez litości, ale jesteśmy na każdym kroku podpuszczane. Wczoraj o wyborze trenera Antigi wypowiadał się kapitan i Mariusz Wlazły, dziś głos zabierze sam selekcjoner (i nie tylko).

Co o nowej, odpowiedzialnej roli, którą właśnie mu powierzono sądzi Michał Winiarski już Wam wczoraj pisałyśmy , ale dziś Misza ponownie zabierze głos do którego dołączono obrazek więc jak mogłyśmy przejść wobec tego obojętnie, no jak?

Musimy się przyznać, że trochę obojętnie przeszłyśmy za to obok samej treści wywiadu zbyt zajęte odtwarzaniem w głowie otwierającej materiał przebitki z siłowni. Czekamy na gify.

Swój wybór przed kamerami SiatkarskaLiga.TV skomentował również francuski szkoleniowiec. Antiga wyznał, że cenił sobie pracę Marcina Możdżonka, ale jako, że buduje teraz nową drużynę, chciał dla niej również nowego kapitana.

Ale to nie koniec listy osób wypowiadających się w temacie Michała Winiarskiego w nowej roli. O sprawie dyskutowali również goście wczorajszego wydania magazynu Polska 2014, a więc Łukasz Kadziewicz, cześć Kadziu!

Artur Siódmiak i Paweł Papke. Jeśli jesteście ciekawe co do powiedzenia miała wspomniana trójka oraz w jakim garniturze tym razem wystąpił Jerzy Mielewski, odsyłamy Was na strony Polsatu Sport>>

P.S. Panie Pawle, proszę poczekać ! Bo mamy tutaj takie jedno wciąż nie dające nam spokoju zdjęcie do analizy :

Zibi BartmanZibi Bartman facebook.com/pages/Zbigniew-Bartman

P.S. Wygląda na to, że Winiar nie rzucał słów na wiatr i rzeczywiście zadbał o dobre nastroje w kadrze ;)

Zibi Bartman

Więcej o: