To mój rap, moja rzeczywistość

Gangsta hipsta Mazur uderza po raz drugi ;)

Kiedy dwa dni temu Jerzy Mielewski wrzucił do sieci gangsta zapowiedź najnowszego wydaniu magazynu siatkarskiego Polska 2014, wiedziałyśmy, że czekają nas rzeczy wielkie.

Czapy opanowały studio PolsatuCzapy opanowały studio Polsatu facebook.com/AndrzejWronaKracze

Wczoraj wreszcie doczekałyśmy się emisji. Przez półtora godzinny rozmowy zaproszeni goście poruszyli wiele tematów, było trochę o świętowaniu mistrzostwa ("po oblewaniu złota nie ma kaca - polecam") o sezonie ligowym, Stephanie Antidze, reprezentacyjnych, obecność Piotrka Gruszki wymaga również podjęcia sprawy Tańca z Gwiazdami, my jednak wyczekiwałyśmy tego jednego momentu kiedy antenę przejmą czapy.

Temat wywołał prowadzący zagadując Andrzeja Wronę kolekcję czap sprzedawaną wspólnie z Karolem Kłosem, a w roli modela zobaczył trenera Mazura, stwierdzając, że "nigdy nie widział go w czapce". A gdy ten ochoczo przystąpił do jej założenia dodał: "teraz już wiem dlaczego nigdy nie widziałem cię w czapce".

embed

Nieprawda, bo Irek, do czego doszedł później sam, wcale nie wygląda źle.

Panie Ireneuszu, wygląda pan w czapie idealnie.

Na koniec o przymiarkę poproszony został również Piotr Gruszka:

Czapy opanowały studio Polsatu

A całą tę zabawę w czapy okraszoną poważnymi merytorycznymi dyskusjami o siatkówce obejrzeć możecie na stronie Polsatu Sport>>

Więcej o: