Facundo Conte przybył Wam powiedzieć, że Skra uzupełniła właśnie skład półfinalistów Plusligi

Dzień dobry!

Tak naprawdę Facu przybył powiedzieć nam, że możemy sobie kupić bluzy firmowe Skry w oficjalnym sklepie, czy też mogliśmy to zrobić wczoraj na Torwarze, ale Facu, nie dziw się, że jeśli tak pozujesz, my nie wymyślimy sobie dwudziestu czterech innych rzeczy, które chcesz nam powiedzieć.

Skra Bełchatów przyjechała w poniedziałek do Warszawy nie tylko sprzedawać bluzy, ale przede wszystkich dołączyć do Resovii i Zaksy, które już w niedzielę cieszyć mogły się  z awansu do półfinałów. Rywalizacja Bełchatowian z Politechniką okazała się być najbardziej zaciętą z wszystkich par półfinałowych, podopiecznym Jakuba Bednaruka ponownie udało się wyrwać faworytom seta, ale na nic więcej stać ich nie było.

Skra Bełchatów trzecim półfinalistą Plusligi!

Siatkarze PGE Skry BełchatówSiatkarze PGE Skry Bełchatów Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Podopieczni Miguela Falaski na swojego kolejnego rywala muszą czekać do piątku, kiedy swoje trzecie (i najpewniej ostatnie) spotkanie z Czarnymi Radom rozegra Jastrzębski Węgiel.

No dobra, skoro ten post i tak ukradł już Facu model, to na koniec mamy dla Was jeszcze jedną próbkę jego umiejętności. Oto Facu hipster prezentujący kolekcję czapek od Paprockiego&Brzozowskiego Wrony&Kłosa.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów

Więcej o: