Nigdy nie wpuszczaj Novaka na swoją konferencję prasową

...o ile nie chcesz, żeby skradł ci przedstawienie, nawet jeśli będzie udawał, że chce rozmawiać o tobie. Albo nie... to będzie tekst o tym, dlaczego Novak Djoković powinien obowiązkowo uczestniczyć we wszystkich konferencjach prasowych. I o tym, jak śliczny jest Grigor Dimitrow.

Właściwie to Nole mógłby je nawet prowadzić.

Wydarzenie, o którym dziś będzie, miało miejsce już kilka dni temu podczas konferencji prasowej Grigora Dimitrowa po zwycięstwie Bułgara nad Robinem Haase w drugiej rundzie turnieju w Indian Wells.

Grigor odpowiadał sobie najspokojniej w świecie na pytania, gdy nagle na scenę wtargnął Nole, zachwycając się urodą Bułgara (co prawda to prawda...), a następnie bawiąc się w dziennikarza. Oczywiście musiał nawiązać do Marii Szarapowej.

 

Czyżby jakiś nowy bromance?

Dotychczasowi specjaliści od słitfoci mogą zacząć czuć się zagrożeni.

Roger Federer, Stanislas WawrinkaRoger Federer, Stanislas Wawrinka twitter.com/ciacha.net

Z wiadomości czysto kortowych pragniemy donieść (lub przypomnieć), że w turnieju nie ma już od wczoraj Rafy Nadala i Marii Szarapowej, za to dalej gra nasza Agnieszka, która po zwycięstwie 6:0 6:0 w trzeciej rundzie musiała troszkę bardziej sprężyć się w kolejnym meczu nim udało jej się awansować do ćwierćfinału, gdzie zmierzy się z Jeleną Janković. Z kolei Novak stracił seta z 91. na świecie Alejandro Gonzalezem, ale się wykaraskał i też gra dalej.

No i zapomniałybyśmy o najnowszej plotce, która mówi o tym, że Mirka i Roger spodziewają się kolejnej pary bliźniąt. No dobra, to tylko plotka, ale come on, po prostu musiałyśmy się nią z Wami podzielić. Za kilka miesięcy okaże się, ile w tym prawdy.

Więcej o: