Czy można pomylić Rogera z Isią?

Otóż okazuje się, że jeśli jesteś Rafaelem Nadalem to jak najbardziej... ...czyli tenisiści próbują rozpoznać się nawzajem na zdjęciach z dzieciństwa. Z różnymi efektami.

Za test odpowiadają organizatorzy trwającego właśnie turnieju w Indian Wells, którzy najwyraźniej lubują się w sprawdzaniu wiedzy tenisistów z zakresu życia ich przeciwników. Przypomnijmy, że w zeszłym roku zawodnicy i zawodniczki zostali wzięci na przepytki dotyczące przeszłości i nawyków kolegów i koleżanek z kortu . Wtedy najbardziej męczył się Rafa, któremu najwięcej problemów przysporzyła krowa Rogera Federera (wstyd Rafa, każde dziecko wie nawet, że miała na imię Juliette).

Rok później Rafa nadal nie jest chyba fanem tego typu gier i w przeciwieństwie do gry na korcie wciąż nie radzi sobie z Rogerem, tym razem myląc go z naszą Isią (seriously???). Z drugiej strony najmniej problemów zawodnicy mieli z rozpoznaniem Jeleny Janković, która (jak sama przyznała) na zdjęciu z dzieciństwa wygląda jak "małpka" oraz Andy'ego Murraya, który niezbyt przypomina współczesnego siebie, ale (zdaniem Marysi) miny wciąż robi na korcie takie same.

Zresztą zobaczcie same. Naszym skromnym zdaniem najlepszym podejściem popisali się jak zwykle Nole, Roger i Marysia, którzy po prostu dobrze się bawili. A na koniec show (znów jak zwykle) skradła i tak Li Na.

 

)

Więcej o: