Już to mówiłyśmy, ale powiemy jeszcze raz: Kuba Łucak jest fajniutki!

Co powiecie na garść materiałów wideo z wczorajszego wielkiego meczu ze Szwecją (w tym rozczulające "Dzidzia, Dzidzia", w wykonaniu trenera Bieglera)?

Jakub Łucak to chyba największe odkrycie polskiej kadry tych mistrzostw, a my chciałybyśmy tu tylko wtrącić, że nie tylko sportowe. Prawoskrzydłowy Chrobrego Głogów zwrócił naszą uwagę już od swoich pierwszych minut na duńskich parkietach, ujął całkowicie wybuchem radości bo zwycięskim horrorze z Białorusią ...

A teraz okazuje się, że kiedy emocje nieco opadną, a jego wywiad pomeczowy nie sprowadza się tylko do okrzyków "Polska, Polska", tak ładnie i składnie potrafi się wypowiedzieć, tak grzecznie i skromnie się zaprezentować oraz takie ładne niebieskie oczy mieć. Zobaczcie:

 

Jako, że tak wspaniale ogląda i słucha się polskich szczypiornistów po wygranym meczu, mamy dla Was jeszcze wywiad z Adamem Wiśniewskim (któremu życie bardzo utrudniają przechodzący koledzy:

 

Oraz moment, w którym zaczęłyśmy się zastanawiać, czy aby 1) nie przesłyszałyśmy się, 2) "dzidzia" to po niemiecku "blok" ewentualnie"rzuć im piętnaście bramek", czyli trener Biegler wołający na czasie za Michałem Jureckim "Dzidzia, Dzidzia".

Do obejrzenia na sport.tvp.pl>>

Dawać już tych Chorwatów!

Więcej o: