Witamy na świecie córeczkę Sebastiana Vettela!

Z lekką taką dozą nieśmiałości, bo jak wszystko związane z prywatnym życiem Seba, ta wiadomość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Zaledwie w grudniu donosiłyśmy, że Sebastian zostanie ojcem , ledwo zdążyłyśmy ochłonąć, plotka zamieniła się w fakt, a do tego okazało się, że dziecko narodzi się lada chwila .

I tak tabloidy nie zdążyły jeszcze nawet omówić porządnie możliwych imion, jakie Sebastian i jego Hanna mogliby wybrać dla swojego pierwszego potomka, my nie miałyśmy szans zorganizować baby shower i nagle okazuje się, że to już.

Od wczoraj niemiecka prasa trąbi, że Baby Baby Schumi Vettel jest dziewczynką, która urodziła się w poniedziałek w Szwajcarii. Jedyne oświadczenie w tej sprawie wydała pani oficer prasowa Sebastiana, mówiąc:

Nic nie mówimy, ponieważ to prywatne sprawy Sebastiana. Nie ma żadnych informacji w tej sprawie od Sebastiana ani osób z nim pracujących.

Przyjmujemy, że jest to potwierdzenie doniesień.

Ale to nie wszystko: kolejna plotka głosi, że Sebastian i Hanna są już po ślubie!

Gratulujemy!

[Tutaj powinno znaleźć się tradycyjne zdjęcie Hanny w łóżku tulącej dziecko z dumnym Sebastianem siedzącym obok i obejmującym czule swoje panie. Powinno, ale... znając chęć Sebastiana do dzielenia się swoim prywatnym życiem, podejrzewamy, że pierwsze zdjęcie małej Vettelówny zobaczymy mniej więcej, gdy tata zaprowadzi ją na jej pierwsze zawody go-kartowe].

Jednocześnie jest to pewien promyk nadziei dla pozostałych kierowców. Stara formułowa prawda mówi, że kierowca zwalnia tempo, gdy zostaje ojcem. Może więc komuś uda się w końcu nawiązać z Sebastianem walkę o tytuł?

Więcej o: