Wow. Wow. Wow. Kuba Rzeźniczak oświadczył się z rozmachem

Czy może raczej należałoby powiedzieć "z polotem". Tak czy inaczej, są to najbardziej spektakularne oświadczyny, spośród wszystkich oświadczyn, o których przyszło nam pisać na łamach serwisu Ciacha.net.

Nasz ulubiony legionista Jakub Rzeźniczak i jego prześliczna dziewczyna Edyta Zając spędzali sobie miłe i przyjemne wakacje na Florydzie (sie gra sie ma), które Kuba miał zamiar przeistoczyć w jeszcze milsze i na pewno niezapomniane. No i chyba mu się udało. Udało mu się nie tylko zdobyć rękę królewny, wygrać życie, zasłużyć na dozgonny podziw i szacunek całej naszej redakcji, ale także przykuć uwagę Tomasza Kammela.

Tomasz Kammel

Bo właśnie w taki sposób nasz bohater zadał fundamentalne pytanie. Niestety, nie wiemy, czy Edyta również chwyciła za stery samolotu by pociągnąć za sobą wielkie tak, czy może wypisała je ogromnymi literami na piasku florydzkiej plaży, albo rozpaliła ognisko i nadała alfabetem Morsa za pomocą sygnałów dymnych, grunt, że się zgodziła, co sprawia, że wszystkie Wojtusie, Mariny, Anie i Roberty muszą się mieć na baczności - nadciąga poważna konkurencja.

PS. No to chyba teraz nie będzie problemu z odpowiedzią na takie pytania? ;)

 
Więcej o: