To się nigdy nie skończy!

To już trzeci dzień naszego żądania przywrócenia monarchii w Polsce.

Dziewczyny, co ja poradzę. Kocham Pawła Zagumnego miłością wielką i nieskończoną od dziewięciu lat, kiedy był był bardzo niemiły dla mnie i dla koleżanki gdy prosiłyśmy o zdjęcie na Podpromiu (a w końcowym efekcie wyszedł na nim jak robot, który przybył z kosmosu porwać włóczkę wszystkim małym kotkom świata). O, z drugim królem Marcinem Możdżonkiem też zrobiłam sobie wówczas fotkę. Nie miał brody! I wiecie z kim jeszcze, tak tak, Pawłem Papke. Pokażę Wam kiedyś te zdjęcia.

Ale dobra, koniec. Do rzeczy. Była już pocztówka, były zdjęcia z planu, teraz okazuje się, że siatkarzy odwiedziła na nim lokalna telewizja TVM. Która nagrała specjalne życzenia świąteczne od uczestników kędzierzyńskiej szopki oraz swój making - of. Co możemy więcej dodaj, chyba już wszystko w temacie zostało powiedziane.

 
 

Jeśli jest to nowy sposób Zaksy na odwracane uwagi kibiców od porażek (wczorajszą przegraną 2:3 z Galatasaray Stambuł Kędzierzynianie zakończyli swoją tegoroczną przygodę w Lidze Mistrzów), to (oczywiście nie życząc ich siatkarzom za wiele) jesteśmy tak bardzo na TAK!

Więcej o: