Znamy co najmniej jeden plebiscyt, którego nie wygra w tym roku Lionel Messi

Innymi słowy: Magazyn GQ opublikował listę dwudziestu najbardziej stylowych mężczyzn świata sportu. Jesteście ciekawe, który z naszych ulubieńców się załapał?

Wygląda na to, że w magazynie GQ mocno interesują się sportami typowo amerykańskimi i tam najbardziej popularnymi, bo lista naszpikowana jest gwiazdami tych ich wszystkich lig na "N", a niektórych panów, z ręką na sercu, nie znamy wcale. Piłka nożna w zestawieniu reprezentowana jest bardzo skromnie, o na przykład taki Cristiano Ronaldo znalazł się na 16. miejscu, a redakcja magazynu dostrzegła w nim nowego Davida Beckhama doceniając jego, uwaga uwaga, fryzurę.

embed

Autorzy plebiscytu bardzo łaskawym okiem popatrzyli za to na tenisistów, najwyżej (miejsce siódme), bez zaskoczeń, zawędrował Roger Federer.

embed

W wewnętrznej rywalizacji "gwiazdy portalu Ciacha.net" (pozycja piąta) zwycięża nieoczekiwanie nieco przez nas zaniedbany Jenson Button. Redakcja w uzasadnieniu wyboru stwierdziła, że nikt tak jak Brytyjczyk nie nosi garniturów.

embed

W oczekiwaniu na rozstrzygnięcia w kategorii "pióropusz"...

Jenson Button gone wild (again)Jenson Button gone wild (again) internet

Ogłosimy, iż na szczycie rankingu znalazł się koszykarz, LeBron James:

embed

Pełną listę wyróżnionych znajdziecie tutaj . Zgadzacie się z takim werdyktem? Kogoś Wam na liście brakuje? Tak, Sergio , też nie wiemy o co chodzi.

Więcej o: