Kurek bohaterem Maceraty i inne siatkarskie pucharowe rozstrzygnięcia

To zdjęcia nie wymaga żadnych dodatkowych strzałek z Painta, prawda? W bonusie: wywiad z Bartkiem, który bardzo ładnie wykręca się od mówienia po włosku.

Lube w swoim spotkaniu Ligi Mistrzów podejmowało wczoraj kolejnego po Zenicie rosyjskiego giganta, Lokomotiw Nowosybirsk. Włosi wygrali po niezwykle zaciętej walce 3:2, a bohaterem meczu był Bartek Kurek, który upolował 21 punktów. Radości nie było końca!

embed

No i widzisz Bartek co się dzieje, kiedy odejdziesz tylko na moment do ławki rezerwowych po Monte?

embed

Będą ciche dni?

embed

Więcej zdjęć z meczu możecie obejrzeć tutaj , a poniżej obiecany pomeczowy wywiad z Kurkiem, który coś nam się wydaje, że tylko tak udaje i z tym włoskim to wcale nie tak nic, nada.

 

W innym spotkaniu tej grupy, Zenit Kazań planowo (choć z niespodziewaną stratą seta) uporał się z austriackim Posojilnica AICH/DOB. Relację wideo z tego spotkania ma dla nas jak zawsze niezawodna Zenit TV:

 

Nie zapominamy oczywiście o polskich drużynach, które również walczyły wczoraj w Lidze Mistrzów. Tym razem przeciwnicy mniej wymagający to i wynik spodziewanie korzystny. Na początek Jastrzębski pokonał na wyjeździe Tomis Constanta 3:1.

Takim samym rezultatem zakończyło się spotkania mistrzów Polski z ekipą Ceskie Budejovice.

Asseco Resovia pokonała Zaksę Kędzierzyn-Koźle 3:0Asseco Resovia pokonała Zaksę Kędzierzyn-Koźle 3:0 Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Wyborcza.pl

Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta

Poi trudnym początku i drugim secie przegranym do 22...

Liga Mistrzów. Asseco Resovia - Jihostroj Ceskie Budejovice 3:1Liga Mistrzów. Asseco Resovia - Jihostroj Ceskie Budejovice 3:1 Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Wyborcza.pl Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Gazeta

Resovia wreszcie się rozkręciła i rozjechała rywala w dwóch kolejnych do 16.

Na koniec zajrzymy jeszcze do Norwegii, gdzie Misza, sąsiad i ekipa walczyli w Pucharze Challenge z Forde Vbk. Mecz zakończył się tak jak musiał - wygraną 3:0, ale Spirikowi coś chyba te spacery po norweskich fiordach nie posłużyły.

embed
Więcej o: