A wiecie kogo właśnie pozyskał Transfer Bydgoszcz?

Nie, to wcale nie będzie jeden z tych tekstów gdzie zupełnie randomowo wklejamy Matthew na brazylijskiej plaży. Plusliga własnie została zasilona przez drugą część kultowego zdjęcia, poznajcie zielone kąpielówki: Carsona Clarka!

No to Transfer zrobił transfer. He he he. Bydgoszczanie, którzy po czterech kolejkach Plusligizajmują ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym nie czekają na cud i postanowili się wzmocnić. I to jak! Transfer sięgnął po atakującego reprezentacji USA, którego polscy kibice pamiętają doskonale chociażby ze świetnych występów przeciwko Polakom w tegorocznej Lidze Światowej. Oczywiście ta część polskich kibiców, która nie wchodzi Ciacha.nat, bo tutaj Carson Clark na zawsze zapamiętany zostanie jako "zielone kąpielówki".

Amerykańscy siatkarze na plażyAmerykańscy siatkarze na plaży twitter.com

Sorry Carson.

Amerykanin do Bydgoszczy powinien dotrzeć jeszcze dziś wieczorem, być może pojawi się w składzie już na piątkowy mecz z Zaksą. Podpisanie kontraktu z polskim klubem wzbudziło u siatkarza sporo ekscytacji, ale również wątpliwości, które postanowił skonsultować z weteranem Plusligi, Paulem Lotmanem.

Amerykańscy siatkarze na plaży

Drogi Carsonie, pozwól, że wypowiemy się za Pula, otóż nie, nie musisz sobie robić irokeza żeby być cool w Polsce. (Nie czytaj naszych artykułów o Ivanie Zaytsevie).

A jak Wam podoba się taki transfer? :>

UPDATE. Paul odpowiedział. Ten sezon zrobił się właśnie jeszcze ciekawszy.

Amerykańscy siatkarze na plaży

Więcej o: