Ale patrzcie, Zibi też znalazł już sobie nowych kolegów!

Z włoskiego bromasowego frontu wieści dla odmiany dobre.

Martwiłyśmy się trochę o Zbyszka w tej Modenie. Najpierw usadzili go prawie za zasłoną na prezentacji drużyny ...

All by myslef, don't wanna be, all by myself, anymoreeeeAll by myslef, don't wanna be, all by myself, anymoreeee fot.facebook.com/PallavoloModena66

Na boisku sprawiał wrażenie zagubionego...

embed

A jego drużyna w sezon wchodzi średnio, w ostatni weekend Modena zaliczyła drugą porażkę z rzędu, tym razem 2:3 z Copra Piacenza.

Dlatego z tym większą radością przywitałyśmy dzisiaj atakującego uśmiechającego się do nas w doborowym towarzystwie z Facebooka zespołu. Radość tym większa, że Zibi (zupełnie jak Winiar, grr) się nas posłuchał i zakolegował z wytypowanym przez nas Francuzem Guillaume Quesque . Pamiętacie? Typowałyśmy po tym zdjęciu:

Zibi Bartman w nowym klubie, z nowym kolegą (którego nazwiska nie napiszemy, bo jest za trudne)Zibi Bartman w nowym klubie, z nowym kolegą (którego nazwiska nie napiszemy, bo jest za trudne) fot.facebook.com/PallavoloModena66

Ten sam zasiadł dzisiaj po prawicy Zibiego do zdjęcia tuż przed udaniem się na trening, i my mówimy cześć i jesteśmy bardzo za, tylko, błagam, nie każcie mi wymyślać nazwy dla tego bromansu. Klawiatura eksploduje.

Więcej o: