Gdzie jest Zbyszek? Jest Zbyszek! Odnalazł się!

Wygląda na to, że wizyta Bartmana w Gdańsku to nie do końca taki znowu zryw kibicowskiego serca.

Bartman odnalazł się pod zieloną parasolką w gdańskiej Strefie Kibica, w zielonej koszulce i z zielonymi karteczkami w ręce, co skłania nas ku myśli, że Zibi na EURO przyjechał przede wszystkich wypełnić swoje obowiązki wobec sponsora. Ale hej, nikt tu niczego nie piętnuje, wypełniać swoje obowiązki wobec sponsora trzeba i nie odejmuje to niczego z faktu, że siatkarz zachowuje się z klasą. Bo przecież gdyby te wszystkie spekulacje o psuciu atmosfery w kadrze i karnym od niej odsunięciu miały w sobie choć malutkie ziarnko prawdy, Zibi mógł się na Browary i na wszystko obrazić albo siedzieć w tej strefie niczym obrażona primadonna. A tu proszę, spotkał się z kibicami, rozdawał uśmiechy i autografy...

Zbigniew Bartman, który nie załapał się do składu reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w siatkówce, zawitał w piątek do gdańskiej Strefy Kibica. Rozdawał autografy, rozmawiał z fanami i pozował do zdjęć.Zbigniew Bartman, który nie załapał się do składu reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w siatkówce, zawitał w piątek do gdańskiej Strefy Kibica. Rozdawał autografy, rozmawiał z fanami i pozował do zdjęć. fot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta

fot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta

Rozmawiał z mediami. Właśnie. Zaraz musimy porozmawiać o koszulce z orłem, ale najpierw posłuchajmy co do powiedzenia Przemkowi Iwańczykowi miał odsunięty od kadry zawodnik.

Z decyzjami trenera się nie dyskutuje. Jestem przekonany, że wszystkie decyzje, jakie trener podejmuje są dla dobra zespołu. Jeśli nie byłem na odpowiednio wysokim poziomie sportowym to jestem w stanie to przyjąć. Ale nadal czuję się częścią drużyny i reprezentantem Polski - podsumował atakujący.

Ej Zibi, a byłeś u kolegów w szatn i?

Zibi w koszulce z orłem rozmawiał z Przemkiem Iwańczykiem nie tylko przed meczem (dla Polsatu), panowie spotkali się ponownie po spotkaniu (w barwach Sport.pl), by z charakterystycznym kubeczkiem w ręce (serio?) podyskutować o reprezentacyjnych sprawach, ekhm, głębiej.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o: