Michał Winiarski nie zagra dziś z Bułgarią?!

Występ naszego asa przyjęcia stanął pod wielkim znakiem zapytania.

A wszystko przez uraz kolana, który przyplątał się w najgorszym z możliwych momentów. W Warnie kadra zagra o życie, no przynajmniej o to w turnieju finałowym Ligi Światowej. Najprawdopodobniej w tej walce nie będzie jej mógł pomóc Michał Winiarski, choć sprawa, póki co, nie jest jeszcze przesądzona.

O Winiarowych problemach z kolanem pierwszy poinformował na twitterze Jerzy Mielewski, który sam nie mógł się zdecydować na ile sprawa jest poważna.

Informacje o kontuzji potwierdza lekarz reprezentacji, który również na chwilę obecną nie jest w stanie powiedzieć nam czegoś więcej.

Michał poczuł ból w kolanie, wykonano badanie USG, lecz na razie nie mogę powiedzieć niczego więcej. Właśnie przyleciałem do Warny i na miejscu sprawdzę, jak wygląda sytuacja. Być może to nic groźnego, lecz zawsze lepiej zachować ostrożność - tłumaczy Jan Sokal w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Trzymamy mocno kciuki za kolana Winiara, a jedyna dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, że do zdrowia doszedł już Michał Ruciak, który do spółki z Kruszyną w razie potrzeby (odpukać!) będzie mógł zastąpił Winiarskiego.

Więcej o: