Zdjęcia dnia: Jose Mourinho dostaje tort, robi kapitalne miny i w ogóle "The Special One"

Tak, tak, tak. Cieszymy się jak dzieci, bo po zesłaniu do tej okropnej Hiszpanii Jose wreszcie wrócił na swoje miejsce.

Tak wiemy, że oficjalnie Jose trenerem został już tydzień temu i mogłybyśmy się uspokoić, ale my jesteśmy trochę jak pewien dziennikarz, który postanowił przywitać Mourinho tortem. I wbrew obawom nie było to klasyczne przywitanie "tortem w twarz" tylko prawdziwy prezent do zjedzenia widelczykiem. Ot tak z radości, z okazji pierwszej oficjalnej konferencji prasowej Mou na Stamford Bridge.

embed

Tort jak widać miał dwie części, na drugiej oprócz podobizny trenera widniał napis "Witaj Jose Mourinho. The Special One powrócił".

Na tej samej konferencji Jose zaprezentował również swoją prywatną koszulkę Chelsea. Podejrzewamy, że dostał takich ze 20 kompletów, dzięki czemu będzie mógł zawsze przynajmniej jedną mieć na sobie. Podczas snu i pod prysznicem też. Co prawda mina trenera jest na tym zdjęciu wyjątkowo dziwna...

... w związku z czym niektórzy dziennikarze nadali Jose nowy przydomek "The Happy One", ale radzimy nie wysnuwać pochopnych wniosków. Reszta zdjęć z konferencji to stary dobry radosny Jose, który wreszcie czuje się dobrze, wreszcie nie musi użerać się z niechęcią Cristiano Ronaldo, prezesa Pereza, kibiców i dziennikarzy zarówno z Barcelony jak i z Madrytu.

Czysta. Radość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.