Chcecie wiedzieć kto właśnie dostał od nas tytuł Najsłodszego Fana Barcy Ever?

Archie, chcesz z tej okazji coś powiedzieć? Archie, chcesz z tej okazji coś powiedzieć?

Aż do dnia dzisiejszego byłyśmy wprost stuprocentowo pewne, że jeśli chodzi o bycie najbardziej uroczym fanem FC Barcelony, to Kai Rooney właściwie zdmuchuje z pola walki jakąkolwiek konkurencję i wygrywa w przedbiegach za samo tylko bujanie się w koszulce Barcy w drodze do przedszkola. No i za bycie Kaiem Rooneyem.

Dlaczego aż do dzisiaj? Ano dlatego, że dzisiaj wstąpiłyśmy z rana na twitterowy profil Jacka Wilshere i oto co na nim czekało, a przy okazji sprawiło, że naszym sąsiadom do kilku pięter wzwyż zrobiłyśmy pobudkę piskliwym dźwiękiem "AWWWWWWWWWWWWWW". Zdjęcie o niepozornym tytule "Archie uwielbia tę pogodę!", ale z jaką siłą rażenia.

embed

Cytrusowy wyjazdowy strój Barcy wielkości znaczka pocztowego? Sandałki na rzepy do kompletu? Radośnie rozwiana blond grzywka? Rozkoszne rumieńce ekscytacji i ten ogromny uśmiech samozadowolenia?

embed

Najsłodszy Fan Barcy Ever to niedopowiedzenie roku. Gdybyśmy były Sandro Rosellem to nie ważąc na żadne kodeksy prawa dziecka właśnie rzuciłybyśmy się do sporządzania umowy, która zwiąże z klubem Archiego przynajmniej do 2030 roku.

Swoją drogą, kiedy, na Boga, ten Wilshere Junior tak urósł? Wydaje się jakby wczoraj był jeszcze niemowlęciem, które nieogarniając rzeczywistości pozuje w stroju Kanonierów na Twitterze tatusia. Ach, jak te dzieciaki szybko rosną.

A wracając do tematu Dumy Katalonii, to myślimy, że po takiej fotograficznej deklaracji przywiązania do barw klubowych, jest przynajmniej kilku bezdzietnych piłkarzy Barcy, którzy chcieliby na ewentualną przyszłą fetę mistrzowską Archiego pożyczyć, by nie być gorszym od Fabregasów czy innych Messich. Xavi, Puyol, anyone?

P.S. Z innych ciekawostek z Twittera Jacka, oto sobotnie popołudnie i niezwykle przekonujący Jack w roli Starszego Grillowego...

embed

A tutaj jeszcze wcześniejsza, poniedziałkowa, tym razem w roli Perfekcyjnego Tatusia, który spędza rodzinny dzień w Whipsnade Zoo...

embed
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.