Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie, czyli Wojtek Szczęsny na sushi z modelką

Ale dziewczyny, my też chodzimy na obwarzanki sushi z kolegami, Wy też chodzicie, i nikt afery nie robi. Poza tym to jest publikacja Faktu, którego zadaniem jest tejże afery zrobienie. Tak że, wiecie, sprawie się przyglądamy, ale zachowujemy spokój.

Ostatni raz kiedy sprawdzałyśmy, bramkarz Arsenalu był związany ze swoją nastoletnią miłością Sandrą Dziwiszek. A sprawdzałyśmy dość dawno, bo po zakończeniu zeszłorocznego Euro, kiedy para została przyłapana na lotnisku w towarzystwie Roberta Lewandowskiego i jego Ani, gdzie szykowali się do odlotu na wakacje .

Żadne wieści o ewentualnych zmianach w statusie związku Wojtka i Sandry do nas w międzyczasie nie dotarły, toteż nie wiemy na ile wczorajsze sensacje Faktu mogą sugerować, że to już naprawdę all over.

Tym razem brukowiec wypatrzył Wojtka na schadzce z modelką Sarą Faraj. Nazwisko to mogło już obić Wam się o uszy, w zeszłym roku łączona ją z Kubą Wojewódzkim. Wówczas (podobno) były to tyko plotki, a jak jest tym razem?

Reprezentant Polski wyskoczył na sushi z modelką Sarą Faraj (22 l.) do jednej z modnych restauracji na Nowym Świecie. Piłkarz i dziewczyna usiedli w ogródku, a gdy zrobiło się zimno zajadali się pysznym sushi owinięci w koce - relacjonuje gazeta.

Na co dzień Sara Faraj jest daleka od owijania się w koc i tak prezentuje się kiedy akurat nie je sushi z gwiazdą polskiej piłki nożnej:

embed

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Więcej zdjęć na  sport.fakt.pl>>

Więcej o: